کتاب 1200 عبارت کاملا ضروری و کاربردی

کتاب 1200عبارت کاملا ضروری و کاربردی روزمره انگلیسی در 60 روز اثر دکتر بهنام محقق


انگلیسی فکر کنید و انگلیسی صحبت کنید.
با 1200 عبارت کاملا زنده آمریکایی و درون متن که با ترجمه فارسی و فایل صوتی دو زبانه همراه است می توانید عباراتی را یاد گرفته و بکار ببرید که هر آمریکایی به شکل روزمره در مکالمات و نوشتار نیمه رسمی خود بکار می برد.
با دانستن این عبارات شما به یک شبه انگلیسی زبان تبدیل می شوید زیرا عبارات را درون متونی یاد میگیرید که به صورت روزانه در محاورات و فضاهای مختلف در کشورهای انگلیسی زبان درحال استفاده هستند.
مزیت این کتاب داشتن متن انگلیسی ، برجسته شدن 1200 عبارات کاربردی در متن ، ترجمه متون و برجسته شدن تمامی معانی 1200 عبارات کاربردی به فارسی به همراه فایل صوتی انگلیسی با گوینده آمریکایی و فایل صوتی دو زبان انگلیسی است. با خواندن این کتاب به رویای انگلیسی فکر کردن و انگلیسی صحبت کردن تحقق ببخشید.
این کتاب مناسب برای تمامی گروه های سنی است.
خرید آنلاین


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام گروه آموزشی دکتر محقق
تلگرام گروه آموزشی دکتر محقق

آموزش زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان سطح پایه در 60 روز اثر دکتر بهنام محقق


آموزش زبان انگلیسی از حروف الفبای انگلیسی تا سطح مبتدی برای بزرگسالان همیشه با درگیری و چالش کتاب های کودکانه مواجه بوده است. اما این کتاب برای اولین بار در ایران مشکل یادگیری زبان انگلیسی برای بزرگسالانی که از ابتدا می خواهند انگلیسی یاد بگیرد و حتی با الفبای انگلیسی هم آشنایی ندارند را با ارائه کتابی برای بزرگسالان با شکل مناسب و روش متناسب با سن ایشان حل کرده است.
با خواندن این کتاب به اندازه یادگیری 3 سال دوران مدرسه از حروف انگلیسی تا مقدمات روزمره و مکالمات ابتدایی آشنا می شوید و سپس آمادگی شرکت در کلاسهای عمومی بزرگسالان حتی کلاسهای فشرده را خواهید داشت. از سویی می توانید با یادگیری مکالمات ابتدایی نیازهای اولیه خود را در سفرهای خارجی را نیز به راحتی برطرف کنید.
این کتاب مناسب برای تمامی گروه های سنی است.
کتاب آموزش زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان سطح پایه
خرید آنلاین
کتاب مکالمه زبان انگلیسی-دوره مقدماتی تا متوسطه

مکالمه زبان انگلیسی + گرامر در 60 روز: دوره مقدماتی تا متوسطه اثر بهنام محقق


یادگیری زبان انگلیسی و به ویژه مکالمه کردن بسیار آسان ، قابل دسترسی برای همه افراد و امکان پذیر در زمان کوتاه است. اگر روش درستی را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کنیم که البته حتما می بایست روی مهارت های مکالمه (به عنوان بخش شیرین یادگیری هر زبان) تمرکز شود، هرکس می تواند با صرف زمانی کوتاه در حد 2 ساعت در روز و با گذراندن مدت زمان 60 روز به حد مورد قبولی از مکالمات روزانه و کاربردی زبان انگلیسی دست یابد.
کتاب مکالمه + گرامر در 60 روز می تواند نیاز مکالمه و گرامر شما را در سطوح مقدماتی تا متوسطه برطرف نموده و شما را آماده مطالعه کتاب مکالمه + گرامر در 60 روز دوره متوسطه تا فوق پیشرفته نماید.
با مطالعه هر دو کتاب معادل 5 سال کلاس رفتن، انگلیسی مکالمه محور و دقیق همراه با تمام گرامرهای لازمه برای تمام آزمون های بین المللی را می آموزید.
این کتاب مناسب برای تمامی گروه های سنی است.
خرید آنلاین
مجموعه کتاب های زبان دکتر محقق

مکالمه زبان انگلیسی + گرامر در 60 روز دوره متوسطه تا فوق پیشرفته اثر دکتر بهنام محقق


افرادی که سطوح مقدماتی تا متوسطه زبان انگلیسی را طی کرده اند ( برخی از زبان آموزان با روش مکالمه + گرامر زبان انگلیسی در 60 روز به یادگیری مقدماتی تا متوسطه زبان پرداخته اند.) و اکنون نیازمند منبعی جامع از گرامر ، لغات کاربری موضوعی ،ریشه های لغات و عبارات انگلیسی ، اصطلاحات و ضرب والمثل ها و فایل های شنیداری هستند تا خود را برای مکالمه پیشرفته و تسلط بر زبان انگلیسی و همچنین کسب بهترین رتبه ی مدارک بین المللی زبان آماده کنند.
پیشنهاد ما کتاب مکالمه زبان +گرامر در 60 روز دوره متوسطه تا فوق پیشرفته است. با سری آموزشی مکالمه زبان +گرامر در 60 روز یادگیری زبان انگلیسی خود را بیمه کنید.
این کتاب مناسب برای تمامی گروه های سنی است.
کتاب مکالمه زبان انگلیسی-دوره متوسطه تا پیشرفته
خرید آنلاین
خروج از بدهی و رسیدن به اوج ثروت با 60 راز

کتاب خروج از بدهی و رسیدن به اوج ثروت با 60 راز اثر دکتر بهنام محقق و برایان تریسی انتشارات جاودانه


در کتاب حاضر،آقای برایان تریسی به بررسی علل بدهکار شدن در افراد پرداخته و البته به شکلی بسیار کلی صرفا تمایل به خرج کردن که در قالب خرید و پرداخت نقدی و از طریق کارت های اعتباری است اشاره میکند و راه حل هایی برای این موضوعات ارائه می نماید.
در این بخش از کتاب میخواهیم ابتدا به بررسی و نقد این علل و راه حل ها پرداخته و در ضمن با توجه به اینکه نظرات آقای تریسی بیشتر در رابطه با جامعه آمریکا و مطابق با فرهنگ و ضوابط کشور خودمان در نظر بگیریم.
چکیده آنچه که آقای برایان تریسی به عنوان علل بدهکار شدن در این کتاب برمیشمارد به شرح زیر میباشد:
1. نداشتن برنامه مشخص درآمدی
2. نداشتن برنامه معین هزینه ها
3. ندانستن اطلاعات مالی خود به طور شفاف و...
اما آنچه که در جامعه ایران به عنوان علل بدهکار شدن افراد اهمیت دارد بسیار از جامعه امریکا متفاوت است.
نویسنده اصلی کتاب( دکتر بهنام محقق روانشناس، جامعه شناس و فارغ التحصیل مدیریت و با سابقه مدیریت 15 ساله) پس از تحقیقات گسترده در حوزه روانشناسی، جامعه شناسی در بخش دوم این کتاب برای رفع علل بدهکار شدن و مدیریت به بیان 60 راز ارزشمند خروج از بدهی و رسیدن به اوج ثروت در جامعه ایران میپردازد و راهکارهای آسان، عملی و در دسترس برای افراد را ارائه میکند.
این کتاب مناسب برای تمامی گروه های سنی است.
خرید آنلاین

کتاب شخصیت شناسی از طریق اینیاگرام اثر بهنام محقق انتشارات جاودانه


شناختن خود و دیگران و دانستن علایق و استعداد های افراد همیشه و برای همه جذابیت های خاصی داشته است. با شناختن ویژگی های تیپ های مختلف شخصیتی می توانیم الگوی دقیقی از شخصیت خود پیدا کرده و مسیر رشد ، شادمانی و موفقیت را طی نماییم.
کتاب شخصیت شناسی ، افراد مختلف را در دسته های گوناگونی قرار می دهد که قطعا با خواندن کتاب می توانید خود و دیگران را در یکی از این تیپ های شخصیتی گذاشته و ویژگی های آن ها را درک کنید.
کتاب دارای متن فارسی و انگلیسی و فایل صوتی با گوینده آمریکایی بوده و نه تنها کتابی روانشناسانه است بلکه به یادگیری زبان انگلیسی نیز کمک می نماید.
با خواندن این کتاب ، حس خوب شناخت خود و دیگران را تجربه خواهید کرد و به جذب افراد و جلب ارتباطات مایل می شوید.
شخصیت شناسی از طریق اینیاگرام
خرید آنلاین
کاهش وزن 4/5 کیلو در 30 روز

کاهش وزن 4/5 کیلو در 30 روز اثر بهنام محقق انتشارات جاودانه


کم کردن وزن یکی از بزرگترین دغدغه های افراد در زندگی مدرن امروز است.
استفاده از رژیم های سخت و ورزش های سنگین برای افرادی که علاقه زیادی به خوردنی های خوشمزه دارند، طاقت فرسا و بسیار رنج آور است.
اما روش های بسیار آسان تری هم برای کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل برای شما وجود دارد، با نوشیدن آب مناسب و زمانبندی صحیح مصرف آب و استفاده منظم از سیب و البته شناخت درست چاق کننده ها و روش های کنترل کننده وزن ، شما می توانید بدون حذف کردن غذاهای خوشمزه و مورد علاقه خود و بدون دردسر هرماه 4.5 کیلوگرم وزن کم کنید.
مترجم و نویسنده کتاب، جناب آقای دکتر بهنام محقق، روان شناس بوده و سالها روی موضوعات مرتبط با سلامت ، جسم و روحیات افراد کار عمیق انجام داده است.
بخش دوم کتاب نیز از بهترین روش کاهش وزن در سال 2011 .الگو برداری شده است ، بدون سختی می توانید با خواندن کتاب و عمل به آن وزن کم کنید
خرید آنلاین

محصولات ما در زمینه های روان شناسی، زبان انگلیسی  و جامعه شناسی می باشد

گروه آموزشی دکتر محقق با ارائه این کتب، امید بر آن دارد تا بتواند شما عزیزان را در مسیری که در پیش دارید، راهنمایی کند.